Darmowa dostawa dla zamówień od 1000 zł

Żaluzje drewniane 35mm

  Ograniczenia
  Min szerokość: = 270 mm Max szerokość: = 2400 mm Min długość: = 300 mm Max długość: = 3000 mm Max powierzchnia (gwarancja) = 3.8 m2 Max powierzchnia (sterowanie ręczne) = 4.2 m2 Min szerokość dla sterowania po jednej stronie = 370 mm
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2

Description

Nie możesz zdecydować się jaki kolor wybrać ? Zamów wzornik wybranych kolorów przez FORMULARZ KONTAKTOWY lub mailowo sklep@lame-love.pl

Żaluzje drewniane dostosowane do Twoich potrzeb - Zalety oferty LameLove

Żaluzje drewniane 35 mm

Oryginalna szerokość lameli, niespotykane i nieoczywiste 35 mm to zaleta oferty LameLove. Żaluzja drewniana 35 mm jest najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem. Taka szerokość lamelek sprawdzi się kiedy nie mamy możliwości montażu żaluzji 50 mm a 25 mm wydają się zbyt drobne. Żaluzje drewniane 35 mm można zamontować zarówno na skrzydle okiennym jak i do ściany lub do sufitu. Dzięki dostępności takiej szerokości lameli, wielu klientów cieszy się żaluzjami przygotowanymi na wymiar mimo braku miejsca na szersze lamele.
h_speaker_cta_2
h_speaker_cta_1-2

Montaż żaluzji drewnianych 35 mm — wskazówki

W zależności od rozmiarów żaluzji oraz konfiguracji produktu liczba oraz rodzaj elementów w każdym zestawie może się różnić.Ilość wieszaków jest uzależniona od szerokości zmawianej żaluzji. Przy montażu należy pamiętać o równomiernym rozmieszczeniu wieszaków i wzdłuż rynny żaluzji. Należy pamiętać by wieszaki nie kolidowały z mechanizmami. Każda żaluzja drewniana 35 posiada dołączoną instrukcję montażu. Montaż jest prosty i intuicyjny.

Jak zmierzyć długość i szerokość żaluzji drewnianej 35 mm?

Pomiar żaluzji drewnianych 35 mm to ustalenie wymiarów dwóch wartości nazwanych A i B. A = szerokość wewnątrz wnęki okiennej + zakład żaluzji (do zakrycia całej wnęki) lub szerokość szyby razem z listwami przyszybowymi. Należy zmierzyć szerokość tak, aby żaluzja całkowicie zakryła szybę lecz, by nie kolidowała z klamką. Aby uzyskać dokładny pomiar, należy zmierzyć szerokość w min. trzech punktach pomiarowych Wybieramy największy wymiar i dodajemy od niego 100 mm zakładu (lub według własnego uznania, tak aby zakryć powierzchnię wnęki lub szerokość szyby gdy montaż ma się odbyć na skrzydle). B = wysokość od parapetu / podłogi do sufitu lub wysokość szyby razem z listwami przyszybowymi . Należy zmierzyć wysokość tak, by żaluzja całkowicie zakryła szybę. Aby uzyskać dokładny pomiar, należy zmierzyć wysokość w min. trzech punktach pomiarowych. Wybieramy uśredniony wymiar. Więcej wskazówek pomiarowych znajduje się w zakładce INSTRUKCJE.

Poznaj nasze żaluzje drewniane

Jak dobrać odpowiedni kolor żaluzji drewnianych 35mm do pomieszczenia?

Dobór koloru żaluzji drewnianej 35 zależny jest również od sposobu jej montażu. Kiedy montujemy żaluzję drewnianą 35 mm na skrzydle okiennym, kolor najczęściej zależny jest od koloru okna. Montowane żaluzje drewniane przed wnęką okienną dopasowujemy do wystroju wnętrza. Tutaj możemy dowolnie bawić się kolorami, bez względu na kolor naszych okien.

Wybierz żaluzje drewniane 35mm w całej Polsce — skontaktuj się z nami!

Możliwość zamówienia żaluzji 35 mm pod indywidualne zamówienie wymiarowe i kolorystyczne oraz dopasowanie dodatków pozwala na stworzenie pięknej, ponadczasowej osłony okiennej. Żaluzje drewniane 35 mm dostarczamy bezpośrednio do klienta w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach, dzięki czemu dostawa jest bezproblemowa i bezpieczna.

FAQ

Często zadawane pytania

Żaluzje drewniane online
Żaluzje drewniane na wymiar od Lamelove to wysoka jakość produktu w przystępnej cenie. Żaluzje drewniane z wysyłką dają możliwość posiadania żaluzji we wnętrzach, które nie znajdują się w pobliżu Wrocławia, ponieważ żaluzje wysyłamy w całej Polsce. Czas realizacji to około 11-13 dni roboczych, mimo że żaluzje drewniane online przygotowujemy pod indywidualne zamówienie. Żaluzje drewniane pakujemy z najwyższą starannością, by bezpiecznie i bez uszkodzeń dotarły do domów naszych klientów. Należy pamiętać, że żaluzje wykonujemy zgodnie z podanymi w zamówieniu wymiarami. Jeżeli okażę się, że żaluzje zostały źle zmierzone i są za długie – za dodatkową opłatą możemy dokonać korekty ich długości. Jeżeli natomiast żaluzje okażą się za małe – będziesz musiał zamówić je od nowa.

Żaluzje drewniane 35mm Basswood- dlaczego warto wybrać Lamelove?

Marzy Ci się przepiękna gra światła, którą regulować możesz zgodnie z zapotrzebowaniem, ustawiając odpowiedni kąt pochylenia lamelek ? Najlepszym rozwiązaniem będą poziome rolety drewniane, które wyposażone są w drabinkę sznurkową lub taśmową.

Drabinka ta pozwala na ułożenie się lameli równolegle do siebie lub pod pożądanym kątem. Drabinka sznurkowa jest rozwiązaniem subtelnym, praktycznie nie rzucającym się w oczy. Drabinka taśmowa jest dodatkowym elementem dekoracyjnym. Sterowana może być manualnie ale gdy zaistnieje taka potrzeba możemy zastosować sterowanie elektryczne żaluzji drewnianych.

To rozwiązanie jest zalecane przede wszystkich w żaluzjach bardzo szerokich oraz takich, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach. Żaluzje drewniane chronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem.

Żaluzje lamelowe możesz dowolnie spersonalizować, dopasowując kolor do stolarki okiennej lub wystroju wnętrza.

0