Darmowa dostawa dla zamówień od 1000 zł

Żaluzja bambusowa 35 mm

  Ograniczenia
  Min szerokość: = 270 mm Max szerokość: = 2430 mm Min długość: = 400 mm Max długość: = 4000 mm Max powierzchnia (gwarancja) = 4.4 m2 Max powierzchnia (sterowanie ręczne) = 6 m2 Min szerokość dla sterowania po jednej stronie = 380 mm
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2

  Sprawdź jak prezentują się tasiemki: galeria tasiemek >

Description

Nie możesz zdecydować się jaki kolor wybrać ? Zamów wzornik wybranych kolorów przez FORMULARZ KONTAKTOWY lub mailowo sklep@lame-love.pl

Żaluzje bambusowe w Naszej ofercie

Żaluzje bambusowe od Lamelove to bogata kolorystycznie oferta lameli w naturalnym usłojeniu lub gładkiej barwie. Jest to kolekcja żaluzji o matowym wykończeniu. Żaluzje bambusowe są odporne na wilgoć czy wodę przez co idealnie sprawdzą się w takich pomieszczeniach jak łazienka czy kuchnia. Wysokiej jakości mechanizmy używane do obsługi żaluzji sprawiają, że przez długi czas możemy cieszyć się możliwością precyzyjnego dopasowania ilości wpuszczanego do pomieszczenia światła. Żaluzje bambusowe mogą zostać wyposażone w drabinkę sznurkową lub w elegancką drabinkę taśmową, która stanowi dodatkową ozdobę.
h_speaker_cta_2-2
h_speaker_cta_1

Czym wyróżniają się żaluzje bambusowe od Lamelove ?

Wysoka jakość wykonania żaluzji bambusowych. Lekkie a jednocześnie twarde i wytrzymałe lamele sprawiają, że żaluzje bambusowe od Lamelove są chętnie wybierane. Nie ma przeciwskazań do montażu naszych żaluzji bambusowych nawet w oknach z ekspozycją południową. Dzięki wysokiej jakości surowca użytego do produkcji żaluzji bambusowych nasi Klienci mogą mieć pewność, że żaluzje poziome bambusowe będą służyć im bardzo długo. Decydując się na zakup żaluzji bambusowych z naszej oferty otrzymacie produkt wykonany pod indywidualne zamówienie, w tej sytuacji to żaluzje zostaną dopasowane do okna a Wy nie musicie wyszukiwać spośród dostępnych gotowych produktów zbliżonych rozmiarowo żaluzji poziomych, otrzymacie produkt „uszyty na miarę”.

Regulacja ilości światła wpuszczanego do pomieszczenia – to Ty decydujesz !

Dzięki regulacji kąta nachylenia lamelek żaluzji można regulować ilość wpuszczanego do pomieszczeń światła bez konieczności podnoszenia żaluzji do góry. Gra świateł jaką otrzymujemy dzięki tej praktyce sprawia, że pomieszczenie staje się przytulne, eleganckie wręcz magiczne. Klimat gry światło-cienia od żaluzji bambusowych jest niepowtarzalny.
Należy pamiętać że zakupując żaluzje bambusowe od Lamelove , do zestawu montażowego nie są dołączane wkręty, ponieważ należy je samodzielnie dobrać w zależności od podłoża do którego żaluzje będą montowane. Właściciel nieruchomości posiada najlepszą wiedzę jakie wkręty będą odpowiednie, znając podłoże do którego będą zamontowane żaluzje. Taka sama zasada obowiązuje również w przypadku żaluzji drewnianych. Pełna instrukcja pomiarowa oraz montażowa dostępna jest na stronie z konfiguracją produktu.

FAQ

Często zadawane pytania

Żaluzje drewniane czy żaluzje bambusowe, które żaluzje poziome warto wybrać ?
Żaluzje drewniane i bambusowe są do siebie podobne biorąc pod uwagę fakt, że do produkcji jednych i drugich wykorzystywany jest naturalny surowiec. Żaluzje bambusowe ze względu na wykorzystywany do ich produkcji bambus idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach o wzmożonej wilgotności. Żaluzje bambusowe są lżejsze od żaluzji drewnianych. Natomiast plusem żaluzji drewnianych jest szeroka dostępność kolorystyczna.
Czy żaluzje bambusowe można skrócić ?
Jeżeli nastąpiła sytuacja, że zamówione i wykonane na wymiar żaluzje bambusowe okazały się za szerokie lub za długie, posiadamy w ofercie możliwość ich profesjonalnego zwężenia. Nie warto dokonywać takiego zabiegu samodzielnie, ponieważ taka ingerencja doprowadza do utraty gwarancji na żaluzje. W celu wyceny usługi zwężenia na szerokości lub/i skrócenia na wysokości Napisz Do Nas !
Jaka jest cena żaluzji bambusowych – piękne żaluzje w atrakcyjnej cenie !
Cena żaluzji bambusowych zależna jest przede wszystkim od wymiarów potrzebnej osłony okiennej. Wszystkie ceny można sprawdzić w naszym konfiguratorze, natomiast porównując cenę żaluzji drewnianej do żaluzji bambusowej można zauważyć, że ceny są do siebie bardzo zbliżone.
Jakie żaluzje poziome do łazienki ?
Jeżeli zależy nam na żaluzjach z naturalnego surowca a nie opcji FAUX czyli żaluzjach plastikowych imitowanych na żaluzje drewniane, które możemy zamontować w pomieszczeniu takim jak łazienka to wybór musi paść na żaluzje bambusowe. Żaluzje bambusowe są wodoodporne.
0