Darmowa dostawa dla zamówień od 1000 zł

Żaluzje drewniane 25mm Basswood

  Ograniczenia
  Min szerokość: = 270 mm Max szerokość: = 2400 mm Min długość: = 300 mm Max długość: = 3000 mm Max powierzchnia (gwarancja) = 3.8 m2 Max powierzchnia (sterowanie ręczne) = 4.2 m2 Min szerokość dla sterowania po jednej stronie = 370 mm
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2

Description

Nie możesz zdecydować się jaki kolor wybrać ? Zamów wzornik wybranych kolorów przez FORMULARZ KONTAKTOWY lub mailowo sklep@lame-love.pl

 

Dostępne w sklepie Lamelove żaluzje drewniane wykonywane są ręcznie przez wykwalifikowaną kadrę. Jest to produkt rzemieślniczy. Żaluzje drewniane 25 mm produkowane są z drewna Basswood – pozbawionego sęków o dużych właściwościach akustycznych, co sprawdza się przede wszystkim w pomieszczeniach z małą ilością mebli, dodatkowo je wygłuszając. Żaluzje poziome drewniane 25 mm montowane na ramie okiennej pracują razem z oknem. Oznacza to, że uchylając lub otwierając okno żaluzja trzyma się jego płaszczyzny. Jest to możliwe gdy zamawiamy żaluzje drewniane 25 mm z fix. Fiksacja to prowadzenie boczne żyłkowe żaluzji. Żaluzje poziome 25 mm pasują do wszystkich okien ściennych, gdy ich szerokość jest większa niż 27 cm ale mniejsza niż 240 cm. Żaluzje drewniane 25 mm to jedna z najpopularniejszych osłon okiennych. Lamele wykonane z prawdziwego drewna pięknie prezentują się na oknie oraz pozwalają nam regulować dopływ światła do wnętrza. Wysokiej jakości żaluzje w 18 kolorach. Sprawdź dostępne wybarwienia kolorystyczne.

 

Żaluzje drewniane dostosowane do Twoich potrzeb - Zalety oferty LameLove

Jak zainstalować nasze żaluzje drewniane?

Nasze żaluzje drewniane 25 mm przystosowane są do samodzielnego montażu. Prosta budowa sprawia, że instalacja jest intuicyjna i nie sprawia trudności. Standardowy montaż żaluzji drewnianych 25 mm odbywa się na ramie okna. W celu zamontowania żaluzji należy umieścić ją na ramie okna w żądanym miejscu i wypoziomować żaluzję. Następnie zaznaczyć na ramie okna miejsca pod wkręty i przykręcić odpowiedni wieszak do okna.

Żaluzje można zamontować w sposób bezinwazyjny. Montaż wieszaków bezinwazyjny polega na zawieszeniu wieszaka bezinwazyjnego na ramie okna a następnie na powieszeniu na nim żaluzji. Ostatni krok to wypośrodkowanie żaluzji względem okna. Jeżeli żaluzja wyposażona jest w prowadzenie boczne żyłkowe należy pamiętać o jego zamontowaniu, Montaż fiksacji polega na założeniu na dolnym końcu żyłki dołączonej do żaluzji tulejki, następnie trzeba naciągnąć żyłkę dokręcić tulejkę na odpowiedniej długości żyłki i odciąć jej nadmiar.

Ostatnim krokiem jest montaż mocowania dolnego w taki sposób, by żyłki fiksacji znajdowały się w pionie. Przy szerokich przeszkleniach warto rozważyć zainstalowanie żaluzji drewnianych z podziałem. Będzie to praktyczne rozwiązanie, ponieważ nie będzie potrzeby podnoszenia całego pakietu podczas wychodzenia na taras. Najprościej mówiąc wystarczy zamontować w poziomie wieszaki od żaluzji drewnianych, zawiesić na nich żaluzje i gotowe.
h_speaker_cta_2
h_speaker_cta_1-2

Jak zmierzyć długość i szerokość żaluzji drewnianej?

Pomiar żaluzji drewnianej 25 mm jest prosty. Należy zmierzyć szerokość szyby, zaleca się dodanie do zmierzonej szerokości od 2-4 cm, tak aby żaluzja była szersza od szyby, lecz by nie zachodziła na klamkę. Otrzymany wynik jest gotową szerokością żaluzji 25 mm. Wysokość żaluzji poznamy po zmierzeniu wysokości skrzydła okna. Otrzymana wartość to gotowy wymiar dla wysokości żaluzji.

Wewnątrz wnęki okiennej
Zazwyczaj nie dokonuje się pomiaru wnęki okiennej dla żaluzji drewnianych 25mm. Ten rodzaj rolet drewnianych montowany jest w inny sposób. Żaluzje drewniane 25 mm najczęściej montowane są na ramie okiennej. Jest to żaluzja o drobnej lameli, przez co jest ich więcej niż w żaluzji drewnianej 50 mm. Montując ją na całej wnęce okiennej możemy uzyskać efekt jakby za dużo działo się na naszym oknie. Gdy nie mamy wystarczającej ilości miejsca do montażu żaluzji o szerokości lameli 5 cm możemy zakupić żaluzje o szerokości 3,5 cm, Jest to pośrednie rozwiązanie, jednak sprawdzi się idealnie gdy miejsce montażu jest ograniczone.

Na zewnątrz wnęki okiennej
Ze względu na swoją budowę, żaluzje drewniane 25 mm najlepiej jest montować na ramie okiennej w tak zwanym świetle okna. Taki montaż możemy przeprowadzić również w sposób bezinwazyjny. Nie naruszymy wtedy konstrukcji stolarki okiennej. Na zewnątrz wnęki okiennej warto montować żaluzje drewniane 50 mm. Są to osłony okienne dostosowanego do takiego rodzaju montażu.

Poznaj nasze żaluzje drewniane

Czym się różnią żaluzje drewniane 25mm od 50mm?

Określenie wymiaru przy żaluzjach drewnianych to informacja o szerokości lameli wykorzystanych do ich produkcji. Drobniejsze 25 mm, polecane do montażu przy mniejszych przeszkleniach oraz na ramie okiennej a szersze 50 mm robią wrażenie na szerokich oknach montowane do ściany przed wnękę okienną lub do sufitu. Rolety drewniane 50 mm i 25 mm to dwa standardowe i najczęściej wybierane rozmiary żaluzji drewnianych. Żaluzje 25 mm najczęściej występują z drabinką sznurkową, żaluzje wykonane z lameli 50 mm najczęściej produkowane są z drabinką wykonaną z tekstylnych tasiemek. Poza walorami estetycznymi gdzie tasiemka taka to piękna dekoracja – taka drabinka jest bardziej wytrzymała i stanowi wzmocnienie dla żaluzji drewnianych 5 cm.

Żaluzje drewniane białe 25mm i wiele więcej: kolory w naszej ofercie

Białe żaluzje drewniane 25 mm będą pasować do okien z białą ramą okienną. Żaluzje drewniane 25 mm najlepiej dopasować kolorystycznie pod kolor naszego okna. Spośród 18 kolorów z kolekcji basswood możemy skonfigurować docelową żaluzję dla klienta. Żaluzje poziome w kolorze drewnopodobnym to naturalna dekoracja okna. Drabinka sznurkowa dopasowywana jest kolorystycznie pod wybarwienie lameli.

Zamów żaluzje drewniane 25mm na wymiar w całej Polsce - skontaktuj się z nami!

Żaluzje drewniane 25 mm z dostawą w całej Polsce można zamówić tutaj. Produkt wykonywany na indywidualny wymiar daje nam pewność idealnego dopasowania. Specjalizujemy się w żaluzjach drewnianych, dzięki czemu nasz produkt jest doprecyzowany i wykonywany z należytą starannością.

FAQ

Często zadawane pytania

Żaluzje drewniane online - dostępne wymiary
Żaluzje drewniane 25 mm zalecane są, gdy żaluzje chcemy zamontować bezpośrednio na skrzydle okiennym. Kiedy mamy więcej miejsca najlepsze będą żaluzje drewniane 50 mm. Żaluzje drewniane Basswood 50 mm oraz 25 mm od Lamelove wykonane są z drewna lipowego. Lipa Amerykańska to twarde drewno, bardzo pożądane do produkcji żaluzji, ze względu na swoją wytrzymałość użytkową. Wybór rozmiaru żaluzji drewnianych jest uzależniony od funkcji jaką mają one spełniać. Te szersze, gdzie lamelki mają 5 cm będą przysłaniać nie tylko okno ale i wnękę okienną. Daje to piękny efekt, osłona okienna staje się również dekoracją domu. Kiedy myślimy o rozwiązaniu bardziej praktycznym niż efektownym, warto rozważyć zakup żaluzji 25 mm. Te żaluzje montujemy bezpośrednio w świetle okna a co za tym idzie, nie musimy ich każdorazowo podnosić gdy chcemy otworzyć okno lub wyjść przez drzwi balkonowe na zewnętrz.
Żaluzje drewniane online
Żaluzje drewniane na wymiar od Lamelove to wysoka jakość produktu w przystępnej cenie. Żaluzje drewniane z wysyłką dają możliwość posiadania żaluzji we wnętrzach, które nie znajdują się w pobliżu Wrocławia, ponieważ żaluzje wysyłamy w całej Polsce. Czas realizacji to około 11-13 dni roboczych, mimo że żaluzje drewniane online przygotowujemy pod indywidualne zamówienie. Żaluzje drewniane pakujemy z najwyższą starannością, by bezpiecznie i bez uszkodzeń dotarły do domów naszych klientów. Należy pamiętać, że żaluzje wykonujemy zgodnie z podanymi w zamówieniu wymiarami. Jeżeli okażę się, że żaluzje zostały źle zmierzone i są za długie – za dodatkową opłatą możemy dokonać korekty ich długości. Jeżeli natomiast żaluzje okażą się za małe – będziesz musiał zamówić je od nowa.

Żaluzje drewniane 25mm Basswood- dlaczego warto wybrać Lamelove?

Marzy Ci się przepiękna gra światła, którą regulować możesz zgodnie z zapotrzebowaniem, ustawiając odpowiedni kąt pochylenia lamelek ? Najlepszym rozwiązaniem będą poziome rolety drewniane, które wyposażone są w drabinkę sznurkową lub taśmową.

Drabinka ta pozwala na ułożenie się lameli równolegle do siebie lub pod pożądanym kątem. Drabinka sznurkowa jest rozwiązaniem subtelnym, praktycznie nie rzucającym się w oczy. Drabinka taśmowa jest dodatkowym elementem dekoracyjnym. Sterowana może być manualnie ale gdy zaistnieje taka potrzeba możemy zastosować sterowanie elektryczne żaluzji drewnianych.

To rozwiązanie jest zalecane przede wszystkich w żaluzjach bardzo szerokich oraz takich, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach. Żaluzje drewniane chronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem.

Żaluzje lamelowe możesz dowolnie spersonalizować, dopasowując kolor do stolarki okiennej lub wystroju wnętrza.

0