Darmowa dostawa dla zamówień od 1000 zł

Żaluzje drewniane 50 mm Basswood

  Ograniczenia

  Min szerokość: = 270 mm
  Max szerokość: = 3630 mm
  Min długość: = 400 mm
  Max długość: = 4000 mm 
  Max powierzchnia (gwarancja) = 5 m2
  Max powierzchnia (sterowanie ręczne) = 6 m2
  Max powierzchnia (elektryczne) = 8 m2
  Min szerokość dla sterowania po jednej stronie = 400 mm
  Min szerokość dla sterowania po jednej stronie (z prowadzeniem bocznym)

  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8m2

  Sprawdź jak prezentują się tasiemki: galeria tasiemek >

Description

Nie możesz zdecydować się jaki kolor wybrać ? Zamów wzornik wybranych kolorów przez FORMULARZ KONTAKTOWY lub mailowo sklep@lame-love.pl

Funkcjonalność żaluzji drewnianych to przede wszystkim ochrona przed nagrzewaniem się pomieszczeń. Ta termoizolacyjna funkcja sprawia, że żaluzje drewniane 50 mm basswood blokują możliwość przedostawania się do naszych wnętrz nadmiernej ilości promieni słonecznych . Zastosowanie naturalnego surowca przy produkcji żaluzji poziomych drewnianych chroni nasze pomieszczenia zimą przed utratą ciepła w większym stopniu niż klasyczne rolety materiałowe. 

Dostępne w naszym sklepie wysokiej jakości żaluzje drewniane z lamelą 50 mm wykonujemy pod indywidualne zamówienie w terminie 8-9 dni roboczych. Do każdego zamówienia dołączamy wszystkie uchwyty montażowe, które są wliczone w cenę. Montaż naszych żaluzji drewnianych jest bardzo prosty, dodatkowo do każdego zakupu dołączona jest instrukcja instalacji żaluzji drewnianych. Żaluzje poziome drewniane mogą być wyposażone w automatykę. Automatyczne żaluzje drewniane szczególnie polecamy do dużych przeszkleń oraz do miejsc gdzie dostęp do żaluzji drewnianych jest utrudniony. Za pomocą pilota możemy wówczas podnosić oraz opuszczać żaluzje, automatyczna jest również regulacja stopnia nachylenia żaluzji.

 

Montaż żaluzji jest łatwy – uchwyty montażowe są wliczone w cenę. Instrukcja instalacji będzie dołączona wraz z zamówieniem.

 

Żaluzje drewniane dostosowane do Twoich potrzeb - Zalety oferty LameLove

Przybliżona wysokość pakietu po podniesieniu dla żaluzje
drewniane 50mm
:

Żaluzja drewniana 50 mm o długości 3000 mm zajmie po podniesieniu  336 mm włączając rynnę górną – 11.2 % wysokości całej żaluzji.

Żaluzja drewniana 50 mm o długości 2900 mm zajmie po podniesieniu 328 mm włączając rynnę górną –  11.3 % wysokości całej żaluzji.

Żaluzja drewniana 50 mm o długości 2800 mm zajmie po podniesieniu 320 mm włączając rynnę górną –  11.4 % wysokości całej żaluzji.

Żaluzja drewniana 50 mm o długości 2700 mm zajmie po podniesieniu  311 mm włączając rynnę górną – 11.5 % wysokości całej żaluzji.

Żaluzja drewniana 50 mm o długości 2600 mm zajmie po podniesieniu  303 mm włączając rynnę górną –  11.7 % wysokości całej żaluzji.

Żaluzja drewniana 50 mm o długości 2500 mm zajmie po podniesieniu  295 mm włączając rynnę górną – 11.8 %wysokości całej żaluzji.

Żaluzja drewniana 50 mm o długości 2400 mm zajmie po podniesieniu  287 mm włączając rynnę górną –12 % wysokości całej żaluzji.

Żaluzja drewniana 50 mm o długości 2300 mm zajmie po podniesieniu  279 mm włączając rynnę górną – 12,1 % wysokości całej żaluzji.

Żaluzja drewniana 50 mm o długości 2200 mm zajmie po podniesieniu  270 mm włączając rynnę górną – 12,3 % wysokości całej żaluzji.

Żaluzja drewniana 50 mm o długości 2100 mm zajmie po podniesieniu  266 mm włączając rynnę górną – 12.5 % wysokości całej żaluzji.

Żaluzja drewniana 50 mm o długości 2000 mm zajmie po podniesieniu  254 mm włączając rynnę górną –  12.7 % wysokości całej żaluzji.

Żaluzja drewniana 50 mm o długości 1800 mm zajmie po podniesieniu  238 mm włączając rynnę górną – 13,2 % wysokości całej żaluzji.

Żaluzja drewniana 50 mm o długości 1600 mm zajmie po podniesieniu  221 mm włączając rynnę górną – 13,8 % wysokości całej żaluzji.

Żaluzja drewniana 50 mm o długości 1400 mm zajmie po podniesieniu  205 mm włączając rynnę górną – 14,6 % wysokości całej żaluzji.

Żaluzja drewniana 50 mm o długości 1200 mm zajmie po podniesieniu  188 mm włączając rynnę górną – 15,7 % wysokości całej żaluzji.

Żaluzja drewniana 50 mm o długości 1000 mm zajmie po podniesieniu  172 mm włączając rynnę górną –  17,2 % wysokości całej żaluzji.


Jak montować żaluzje drewniane?

Montaż żaluzji poziomych jest intuicyjny a do każdego zamówienia dołączona jest instrukcja montażu żaluzji drewnianych. Montaż żaluzji 25 mm możemy przeprowadzić w sposób bezinwazyjny lub standardowy oraz z fiksacją lub bez niej. System Fix to tak zwane prowadzenie boczne żyłkowe. Warto zamówić żaluzje drewniane z fiksem, gdy mają być montowane na często używanych oknach. Żaluzje z fixacją sprawdzą się na oknach, gdzie jest funkcja uchyłu.

Montaż wieszaków standardowy:
1. Umieścić żaluzję na ramie okna w wybranym miejscu, następnie wypoziomować żaluzje.
2. Wyznaczyć na ramie okna miejsca pod wkręty
4. Przykręcić wieszak żaluzji do okna wkrętami
3. Wypośrodkować żaluzję

Montaż prowadzenia bocznego żyłki (fiks)
1. Wykonać montaż wieszaków standardowy lub bezinwazyjny
2. Założyć na dolnym końcu żyłki tulejkę
3. Naciągnąć żyłkę, dokręcić tulejkę na odpowiedniej długości żyłki, odciąć nadmiar żyłki
4. Zamontować mocowania dolne tak, by żyłki fiksacji były dokładnie pionowo

Żaluzje drewniane 50 mm zazwyczaj montujemy do ściany lub do sufitu, umieszczając w ten sposób żaluzje 50 mm przed wnęką okienną. Decydując się na montaż do ściany zaraz nad wnęką okienną musimy pamiętać o tym ile zajmie pakiet złożonej żaluzji po jej podniesieniu. Montaż należy wówczas oszacować w ten sposób, aby żaluzja po podciągnięciu nie blokowała nam lub nie umożliwiała swobodnego otwierania i zamykania okna, zwłaszcza gdy montujemy żaluzje na oknie balkonowym czy drzwiach tarasowych.

Montaż żaluzji drewnianych 50 mm :
1. Unieść i wypoziomować żaluzje
2. Zaznaczyć miejsca pod wkręty
3. Przykręcić wieszak wkrętami
4. Założyć żaluzję na wieszaki
5. Zamontować maskownicę

h_speaker_cta_2
h_speaker_cta_1-2

Jak zmierzyć długość i szerokość żaluzji drewnianej?

Pomiar żaluzji drewnianej można bez problemu wykonać samodzielnie. Pomiar żaluzji drewnianych 25 mm montowanych na ramie okiennej należy wykonać w następujący sposób :
1. Zmierz szerokość szyby.
2. Do zmierzonej szerokości dodaj od 2 do 4 cm, tak aby żaluzja była szersza od szyby, lecz aby nie zachodziła na klamkę
3. Podaj nam gotowy wymiar
4. Zmierz wysokość skrzydła okna.
5. Podaj nam gotowy wymiar
Pomiar żaluzji drewnianych 50 mm wykonujemy na dwa sposoby w zależności od późniejszego sposobu montażu. Dostępne są dwa główne : wewnątrz wnęki okiennej oraz na zewnątrz wnęki okiennej.
Wewnątrz wnęki okiennej:

Zacznij od zmierzenia szerokości (od lewej do prawej strony) w trzech miejscach : góra, środek, dół Najmniejszy z tych wymiarów to szerokość. Od tego wymiaru odejmij sugerowane 10 mm – umożliwi to płynną obsługę żaluzji. Z każdej strony zamontowanej żaluzji uzyskasz odstęp 5 mm. Jeżeli wolisz większy odstęp sugerujemy odliczyć maksymalnie 20 mm.

Zmierz dokładną wysokość (od góry do dołu) od górnej krawędzi wnęki do parapetu w trzech miejscach. Największy z trzech pomiarów to wysokość. Upewnij się, że wnęka okienna jest wystarczająco głęboka, by można było zamontować w niej zamawianą żaluzję. Nie skracamy automatycznie podanych w zamówieniu wymiarów. Żaluzje produkowane są 1:1 zgodnie z podanymi przez Ciebie wymiarami.

Na zewnątrz wnęki okiennej:

Zmierz dokładną szerokość od lewej do prawej ramy okna lub podaj inną szerokość żaluzji jaką chciałbyś uzyskać. Upewnij się, że mierzysz wystarczająco szeroko, aby zakryć całe okno i uniemożliwić prześwit światła oraz z odpowiednim zapasem by żaluzje nie „wpadały” do wnęki okiennej. Przykład: Jeśli otwór okna wynosi 1150 mm, to dobrym rozwiązaniem będzie zamówienie żaluzji o szerokości 1250 mm. Zapewni to dodatkowe 50 mm z każdej strony okna, dzięki temu zmniejszy się prześwit światła.

Zmierz wysokość, na której ma znajdować się żaluzja , mierząc od góry do dołu. Podczas pomiaru wysokości należy wziąć pod uwagę wymaganą przestrzeń dla wspornika montażowego, (wymagana jest płaska powierzchnia o wysokości co najmniej 70 mm). Zapobiegnie to również prześwitowi światła u góry.

Zalecamy dodanie do tej liczby minimum 50-70 mm do dołu żaluzji, aby uniemożliwić prześwit światła i całkowicie zakryć okno. Wysokość żaluzji zależy od Ciebie, jednak należy wziąć pod uwagę grzejniki, parapet lub inne wykończenia okna, które mogą kolidować z montażem. W takim przypadku należy zmierzyć wysokość nad takim wykończeniem lub grzejnikiem.

Poznaj nasze żaluzje drewniane

Czym się różnią żaluzje drewniane 50 mm od 25 mm?

Żaluzje drewniane 25 mm różnią się od żaluzji drewnianych 50 mm przede wszystkim sposobem montażu. Żaluzje drewniane 25 mm montujemy w większości przypadkach do ramy okiennej a żaluzje drewniane 50 mm montujemy przed wnękę okienną.

Te dwa rozmiary żaluzji różnią się od siebie również ilością lamelek wykorzystanych do produkcji żaluzji. Żaluzja drewniana z lamelami 2,5 cm będzie posiadała dwukrotnie więcej lamelek niż żaluzja z listewkami 5 cm przy jednakowej wysokości żaluzji. Spowodowane jest to tym, że ilość lameli zależna jest od tego, ile jest ich potrzebnych by po zamknięciu żaluzji otrzymać szczelnie zasłonięte okno.

Żaluzja drewniana 25 mm będzie więc wyglądała na bardziej gęstą zestawiając ją z żaluzją drewnianą 50 mm. Żaluzje drewniane 25 mm z drabinką sznurkową są z tego powodu najczęściej wybieranym rozwiązaniem. Żaluzje o szerokich lamelach możemy natomiast doposażyć o ozdobne drabinki taśmowe. Ten kolorystyczny akcent sprawia, że żaluzje dopełniają wnętrze i stanowią jego ozdobę. Żaluzje drewniane 25 mm posiadają inny system sterowania lamelkami.

Żaluzje drewniane z lamelą 50mm: kolory w naszej ofercie

Bogata oferta kolorystyczna żaluzji od LameLove sprawia, że asortyment dostępny w sklepie jest atrakcyjny i różnorodny. Białe żaluzje drewniane są ponadczasowe i pasują praktycznie do większości wnętrz, nadają pomieszczeniom lekkości i klasy.

Dostępne w naszej ofercie żaluzje drewniane to ponad 35 różnorodnych wybarwień lameli, dlatego dopasowanie ich do wnętrza nie stanowi problemu. Czarne żaluzje drewniane to odważny ale coraz chętniej wybierany kolor. Coraz więcej okien posiada bowiem czarne ramy okienne.

Żaluzje mogą zostać wzbogacone o ozdobne kolorowe tasiemki, oferujemy tasiemki w różnych rozmiarach. Tasiemki o szerokości 10 mm, 25 mm i 35 mm. Szare żaluzje drewniane dostępne w kilku odcieniach znajdą zastosowanie zarówno w pokoju dziennym jak i sypialni. Piękne kolory drewna, szykowne i klasyczne sprawdzą się w większości wnętrz. Widoczne w mniejszym lub większym stopniu.

Zamów żaluzje drewniane 50mm na wymiar w całej Polsce - skontaktuj się z nami!

Żaluzje drewniane online 50 mm to wygodne rozwiązanie, gdy w pobliżu nie ma sklepu z żaluzjami lub gdy poszukujemy koloru, który nie występuje w sklepach stacjonarnych. Żaluzje drewniane 50 mm z wysyłką to prosty sposób na idealne osłonięcie okien.

Wystarczy wykonać pomiar zgodnie z instrukcjami znajdującymi się na stronie, wpisać wymiary do konfiguratora, który od razu przeliczy cenę, przejść proces zamówienia i gotowe ! Żaluzje dostarczymy bezpośrednio do Twojego domu.

FAQ

Często zadawane pytania

Żaluzje drewniane online - dostępne wymiary
Żaluzje drewniane 25 mm zalecane są, gdy żaluzje chcemy zamontować bezpośrednio na skrzydle okiennym. Kiedy mamy więcej miejsca najlepsze będą żaluzje drewniane 50 mm. Żaluzje drewniane Basswood 50 mm oraz 25 mm od Lamelove wykonane są z drewna lipowego. Lipa Amerykańska to twarde drewno, bardzo pożądane do produkcji żaluzji, ze względu na swoją wytrzymałość użytkową. Wybór rozmiaru żaluzji drewnianych jest uzależniony od funkcji jaką mają one spełniać. Te szersze, gdzie lamelki mają 5 cm będą przysłaniać nie tylko okno ale i wnękę okienną. Daje to piękny efekt, osłona okienna staje się również dekoracją domu. Kiedy myślimy o rozwiązaniu bardziej praktycznym niż efektownym, warto rozważyć zakup żaluzji 25 mm. Te żaluzje montujemy bezpośrednio w świetle okna a co za tym idzie, nie musimy ich każdorazowo podnosić gdy chcemy otworzyć okno lub wyjść przez drzwi balkonowe na zewnętrz.
Żaluzje drewniane online
Żaluzje drewniane na wymiar od Lamelove to wysoka jakość produktu w przystępnej cenie. Żaluzje drewniane z wysyłką dają możliwość posiadania żaluzji we wnętrzach, które nie znajdują się w pobliżu Wrocławia, ponieważ żaluzje wysyłamy w całej Polsce. Czas realizacji to około 11-13 dni roboczych, mimo że żaluzje drewniane online przygotowujemy pod indywidualne zamówienie. Żaluzje drewniane pakujemy z najwyższą starannością, by bezpiecznie i bez uszkodzeń dotarły do domów naszych klientów. Należy pamiętać, że żaluzje wykonujemy zgodnie z podanymi w zamówieniu wymiarami. Jeżeli okażę się, że żaluzje zostały źle zmierzone i są za długie – za dodatkową opłatą możemy dokonać korekty ich długości. Jeżeli natomiast żaluzje okażą się za małe – będziesz musiał zamówić je od nowa.

Żaluzje drewniane 50mm Basswood - dlaczego warto wybrać Lamelove?

Żaluzje drewniane od LameLove produkowane są z dużą starannością. Charakteryzują się dzięki temu wytrzymałością. Jest to ważna cecha przede wszystkim, gdy montaż żaluzji ma się odbyć na dużych przeszkleniach. Szerokie żaluzje drewniane znajdujące się w naszej ofercie możemy wykonać dla niektórych kolorów nawet do szerokości 360 cm. Tak długie lamele dostępne w jednym elemencie są rzadkością.

W związku z tym, że coraz częściej domy czy mieszkania wyposażone są w duże okna, warto by pasowały na nie popularne żaluzje drewniane. Szerokość żaluzji drewnianej 50 mm uzależniona jest od wymiaru okna a dokładniej wnęki okiennej. Minimum na jakie powinna zachodzić żaluzja na ścianę to 5 cm na każdą ze stron.

LameLove to sklep poświęcony wyłącznie żaluzjom, dzięki czemu są one doprecyzowane i dopilnowane na każdym etapie produkcji oraz od momentu zamówienia do dostawy. Nasz sklep online z żaluzjami to obsługa sprzedażowa oraz posprzedażowa, która jest do dyspozycji klientów zarówno do kontaktu telefonicznego jak i mailowego.

0