Darmowa dostawa dla zamówień od 1000 zł

Żaluzje bambusowe 50 mm

  Ograniczenia
  Min szerokość: = 270 mm Max szerokość: = 3030 mm Min długość: = 400 mm Max długość: = 4000 mm Max powierzchnia (gwarancja) = 5 m2 Max powierzchnia (sterowanie ręczne) = 6 m2 Max powierzchnia (elektryczne) = 8.8 m2 Min szerokość dla sterowania po jednej stronie = 400 mm Min szerokość dla sterowania po jednej stronie (z prowadzeniem bocznym) = 480 mm
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8.8 m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8.8 m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8.8 m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8.8 m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8.8 m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8.8 m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8.8 m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8.8 m2
  *Maksymalna powierzchnia rolety 8.8 m2

  Sprawdź jak prezentują się tasiemki: galeria tasiemek >

Description

Nie możesz zdecydować się jaki kolor wybrać ? Zamów wzornik wybranych kolorów przez FORMULARZ KONTAKTOWY lub mailowo sklep@lame-love.pl

Żaluzje bambusowe wykonywane ze specjalnie prasowanego bambusa to naturalna dekoracja okna, posiadająca również praktyczne aspekty. Żaluzja bambusowa 50 mm wykonywana jest z cieńszych i lżejszych lameli niż żaluzja drewniana 50 mm dlatego pakiet żaluzji po podwinięciu zajmuje mniej miejsca. Wyróżniają się mniejszą wagą produktu.

Ich zdecydowaną zaletą jest fakt, że idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach, w których narażone będą na zwiększoną wilgotność. Możemy bez obaw zamontować je w kuchni lub łazience. Do wyboru dwa rodzaje drabinek sznurkowa oraz taśmowa.

Żaluzje bambusowe 50 mm montowane są najczęściej do ściany lub sufitu. Dzięki dostępności różnorodnych kolorów i wzorów żaluzji bamboo możemy dopasować je do każdego wnętrza. Lamele tych żaluzji posiadają widoczną strukturę bambusa nawet przy gładkich kolorach.

Personalizacja tego produktu pozwala na wybór odpowiedniej szerokości lamelek, ich kolorystyki oraz sposobu sterowania – za pomocą delikatnej drabinki sznurkowej, lub dekoracyjnej drabinki wykonanej z materiałowej tasiemki o różnych szerokościach, kolorach oraz wzorach. Drabinka taka może być wykonana w kolorze dedykowanym dla danej lameli, albo w kolorystyce kontrastującej. Często bowiem do jasnych żaluzji bambusowych zamawiane są ciemne kolory taśm jak czarne lub brązowe.

Maskownica rynny górnej może zostać wykonana z obudowy w kolorze całej żaluzji ale też możemy wybrać inny kolor. Pięknie prezentuje się Bamboo Light Oak z czarną drabinką taśmową oraz czarną maskownicą rynny górnej.

 
 WYSOKOŚĆ ŻALUZJI W MM
WYSOKOŚĆ PAKIETU PO PODNIESIENIU W MM DRABINKA SZNURKOWA
 WYSOKOŚĆ PAKIETU PO PODNIESIENIU DRABINKA TAŚMOWA
400106110
500115120
600124130
700133140
800142150
900151160
1000160170
1100169180
1200178190
1300187200
1400196210
1500205220
1600214230
1700223240
1800232250
1900241260
2000250270
2100259280
2200268290
2300277300
2400286310
2500295320
2600304330
2700313340
2800322350
2900331360

Żaluzje lamelowe bambusowe 50 mm — Zalety naszej oferty!

Nasza oferta z pewnością wyróżnia się na tle innych ofert ze względu na szeroką gamę kolorystyczną wybarwienia lameli bambusowych.  Modne szarości, beże oraz wybarwienia w stylu naturalnego bambusa sprawiają, że ta naturalna osłona okienna wpisze się w charakter przeróżnych wnętrz.

Na życzenie klienta lub do bardzo szerokich żaluzji możemy zastosować sterowanie elektryczne. Żaluzje bambusowe elektryczne możemy nie tylko podnosić i opuszczać za pomocą pilota ale też regulować kąt pochylenia lamelek a co za tym idzie kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia tak samo jak w przypadku żaluzji manualnych.

Szybki termin realizacji produkcji żaluzji bambusowych sprawia, że dekorację okna wysyłamy już po kilku dniach od złożenia zamówienia. Szare żaluzje bambusowe 50 mm prezentuję się pięknie w nowoczesnych wnętrzach. Drewniane żaluzje bambusowe online to możliwość zakupienia produktu, w którym lamele usłojone są w bardzo naturalny sposób. Żaluzje drewniane bambusowe pasują do wnętrz klasycznych ale też nowoczesnych, które inwestor chciałby ocieplić za pomocą żaluzji.
h_speaker_cta_2-2
h_speaker_cta_1

Jak montować wewnętrzne żaluzje bambusowe?

Żaluzje bambusowe montuje się bardzo łatwo. Po złożeniu zamówienia w sklepie Lamelove do klienta wysyłamy gotowe do montażu żaluzje bambusowe. Wszystkie instrukcje montażu zgodnie z wybranym przez klienta sposobem ich ulokowania, znajdują się na naszej stronie w zakładce INSTRUKCJE . Należy odszukać wybrany przez nas sposób montażu żaluzji bambusowych (na skrzydło, we wnęce, przed wnękę, do sufitu czy montaż bezinwazyjny ) i postępować zgodnie z instrukcją. 

Żaluzje bambusowe 50 mm na wymiar — od czego zależy cena?

Żaluzje bambusowe w naszym sklepie występują w tej samej cenie, bez podziału na kolory droższe i tańsze. Cena żaluzji bambusowej uzależniona jest od wielkości zamawianej żaluzji. Im więcej bambusa musi zostać użyte do wyprodukowania gotowego pakietu, tym żaluzja będzie droższa. Należy pamiętać, że cena żaluzji biorąc pod uwagę jej funkcjonalność, estetykę oraz wykorzystanie do jej produkcji naturalnego surowca nie jest wysoka.

Jak zmierzyć długość i szerokość lameli bambusowej?

Lamele bambusowe dzielą się na żaluzje bambusowe 25 mm, żaluzje bambusowe 35 mm, żaluzje bambusowe 50 mm oraz dostępne na specjalne zamówienie żaluzje bambusowe XXL, których lamele mają aż 65 mm. W celu zamówienia żaluzji XXL należy podać wymiary za pomocą formularza kontaktowego a biuro obsługi LameLove przygotuje ofertę cenową. Pomiaru żaluzji należy dokonać zgodnie z instrukcjami pomiarowymi dostępnymi w zakładce instrukcje – instrukcja pomiaru żaluzji bambusowych.

Wewnątrz wnęki okiennej

Montaż żaluzji bambusowej do wnęki okiennej : Przy pomiarze żaluzji bambusowych należy przyjąć dwie wartości : A i B. A = szerokość wewnątrz wnęki okiennej (od ściany do ściany). Aby uzyskać dokładny pomiar, należy zmierzyć szerokość w min. trzech punktach pomiarowych. Wybieramy najmniejszy wymiar i odejmujemy od niego 4 mm (luz montażowy do swobodnego poruszania żaluzji) B = wysokość wewnątrz wnęki okiennej. Aby uzyskać dokładny pomiar, należy zmierzyć wysokość w min. trzech punktach pomiarowych .Wybieramy uśredniony wymiar.

PAMIĘTAJ !
Wymiar żaluzji jaki podasz przy zamówieniu będzie wymiarem gotowego produktu jaki do Ciebie wyślemy. Niezależnie od tego jaką opcję montażu żaluzji wybierzesz(wewnątrz lub na zewnątrz wnęki okiennej) żaluzje dostarczone przez Lamelove   produkowane są wg podanych przez Klientów  wymiarów. Jeżeli popełnisz błąd podczas pomiarów i żaluzja okaże się zbyt duża, za dodatkową opłatą możemy ją dla Ciebie skrócić – nie ma możliwości jej zwrotu. Jeżeli żaluzja okazała się za wąska , będziesz musiał zamówić nową żaluzję.
Dlatego dokładny pomiar jest bardzo ważny !

Na zewnątrz wnęki okiennej

Montaż żaluzji bambusowej na zewnątrz wnęki okiennej : Przy takim pomiarze należy przyjąć dwie wartości A i B, gdzie A = szerokość całkowita wnęki + zakład żaluzji (do zakrycia całej wnęki).


Aby uzyskać dokładny pomiar, należy zmierzyć szerokość w min. Trzech punktach pomiarowych. Wybieramy największy wymiar i dodajemy do niego + 100 mm zakładu, (lub wedle własnego uznania tak by zakryć powierzchnię wnęki.) B = wysokość całkowita wnęki (od parapetu do glifu).


Aby uzyskać dokładny pomiar, należy zmierzyć wysokość w min. trzech punktach pomiarowych . Wybieramy uśredniony wymiar i dodajemy do niego wysokość pakietu, który powstanie po podniesieniu żaluzji(wymiary pakietów podane są na stronie )  + 70 mm (rynna górna + belka dolna).

Jak dobrać odpowiednie wymiary i kolor żaluzji bambusowych 50 mm?

Postępując zgodnie z instrukcjami pomiarowymi uzyskamy odpowiedni rozmiar żaluzji pasujący do naszego okna. To jaki wymiar lameli wybierzemy zależy od naszego gustu – czy wolimy węższe czy szersze lamele, oraz od możliwości montażowych.


Jeżeli jest zbyt mało miejsca na montaż żaluzji bambusowych 5 cm, powinniśmy rozważyć zakup żaluzji bambusowej 2,5 cm lub 3,5 cm. Takie żaluzje montowane są głównie na ramie okiennej, więc okno będziemy mogli otwierać niezależnie od wysokości pakietu podciągniętej żaluzji.


Kolor żaluzji bambusowej jest indywidualnym wyborem klienta. Są kolory wybierane bardzo chętnie, przez co zyskują na popularności. Pierwsze miejsce w wybieranych przez klientów kolorach żaluzji bambusowych jest bambus Light Oak. 

FAQ

Często zadawane pytania

Żaluzje drewniane czy żaluzje bambusowe, które żaluzje poziome warto wybrać ?
Żaluzje drewniane i bambusowe są do siebie podobne biorąc pod uwagę fakt, że do produkcji jednych i drugich wykorzystywany jest naturalny surowiec. Żaluzje bambusowe ze względu na wykorzystywany do ich produkcji bambus idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach o wzmożonej wilgotności. Żaluzje bambusowe są lżejsze od żaluzji drewnianych. Natomiast plusem żaluzji drewnianych jest szeroka dostępność kolorystyczna.
Czy żaluzje bambusowe można skrócić ?
Jeżeli nastąpiła sytuacja, że zamówione i wykonane na wymiar żaluzje bambusowe okazały się za szerokie lub za długie, posiadamy w ofercie możliwość ich profesjonalnego zwężenia. Nie warto dokonywać takiego zabiegu samodzielnie, ponieważ taka ingerencja doprowadza do utraty gwarancji na żaluzje. W celu wyceny usługi zwężenia na szerokości lub/i skrócenia na wysokości Napisz Do Nas !
Jaka jest cena żaluzji bambusowych – piękne żaluzje w atrakcyjnej cenie !
Cena żaluzji bambusowych zależna jest przede wszystkim od wymiarów potrzebnej osłony okiennej. Wszystkie ceny można sprawdzić w naszym konfiguratorze, natomiast porównując cenę żaluzji drewnianej do żaluzji bambusowej można zauważyć, że ceny są do siebie bardzo zbliżone.
Jakie żaluzje poziome do łazienki ?
Jeżeli zależy nam na żaluzjach z naturalnego surowca a nie opcji FAUX czyli żaluzjach plastikowych imitowanych na żaluzje drewniane, które możemy zamontować w pomieszczeniu takim jak łazienka to wybór musi paść na żaluzje bambusowe. Żaluzje bambusowe są wodoodporne.

Zamów żaluzje bambusowe 50 mm na wymiar w całej Polsce — skontaktuj się z nami!

Żaluzja bambusowa 50 mm na wymiar z dostawą to produkt, który można zamówić w naszym sklepie za pomocą specjalnie przygotowanego konfiguratora. Dzięki niemu znana jest od razu cena gotowej żaluzji.

Żaluzje bambusowe można również zamówić z pomocą działu obsługi klienta – wystarczy wysłać maila na sklep@lame-love.pl lub wypełnić formularz kontaktowy by otrzymać wsparcie techniczne w zamówieniu odpowiedniej żaluzji bambusowej.

Żaluzja bambusowa online to wygodny sposób zamówienia osłony okiennej do każdego miejsca w Polsce.

0