Darmowa dostawa dla zamówień od 1000 zł

O nas

O nas

face.png

Czyli z miłości do lameli zarówno tych drewnianych jak i aluminiowych.

o1

LameLove

Jako rodzinna firma oferujemy osłony okienne naszym klientom stacjonarnie we Wrocławiu od 2010 roku. Żaluzje drewniane znajdujące się w naszej ofercie ze względu na wysoką jakość surowca użytego do ich produkcji, dbałość wykonania oraz szeroką gamę kolorystyczną jak i dostępnością przygotowanego na wymiar produktu w zaledwie 11 dni roboczych cieszyły się największą popularnością. Sklep lame-love.pl powstał wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom o możliwość dostarczenia żaluzji drewnianych z naszej oferty poza Wrocław i okolice. Żaluzje drewniane od Lamelove to luksusowy produkt w bardzo atrakcyjnej cenie. Bez żadnych dopłat oferujemy możliwość zamiany drabinki sznurkowej na ozdobną drabinkę taśmową w żaluzjach o szerokości lameli 50 mm. Taką opcję posiadają zarówno żaluzje drewniane 50 mm jak i żaluzje bambusowe 50 mm.

Żaluzje drewniane basswood to klasyka sama w sobie. Jest to najczęściej wybierany rodzaj żaluzji ze względu na wysoką jakość wykonania, przystępną cenę oraz trwałość drewna lipy amerykańskiej. Dostępne w różnych rozmiarach, jednak najczęściej wybierany wariant to 25 mm oraz 50 mm. Żaluzje drewniane 25 mm montowane są najczęściej na mniejszych przeszkleniach, bezpośrednio na skrzydle okna. Ze względu na drobne lamele sprawdzają się gdy nie ma możliwości zamontowania żaluzji do sufitu lub ściany przed wnęką okienną ze względu na zbyt małą odległość od wnęki okiennej do sufitu, przez co pakiet żaluzji po podwinięciu mógłby utrudniać nam swobodne otwieranie okna.

Żaluzje bambusowe od Lamelove wyróżniają się dostępnością nowoczesnej kolorystyki. Poza klasycznymi wybarwieniami lameli na styl naturalnego drewna w różnych odcieniach, dostępne są również bardzo pożądane wybarwienia w szarościach, klasycznej bieli oraz czerni.

Zapakowane z najwyższą starannością, bezpiecznie docierają do naszych klientów z całej Polski. Czas produkcji żaluzji wynosi 11-13 dni roboczych + czas dostawy przez kuriera.

o2

Dlaczego warto zamówić żaluzje z Naszej strony ?

Zamówione u Nas żaluzje są najwyższej jakości. Odpowiednia grubość lamelek, dbałość o każdy detal sprawiają, że już po rozpakowaniu paczki Klient wie, że zamówione żaluzje to produkt wysokiej klasy. Często zamawiając żaluzje online w przystępnej cenie od Lamelove, nowi Klienci są zaskoczeni jak dobry produkt otrzymują. Te opinie Nas niezwykle cieszą, ale spodziewamy się ich, ponieważ jesteśmy pewni Naszych Lamelovych żaluzji.

0